26 października 2022

Scallier z nową umową: firma będzie odpowiedzialna za wynajem ponad 26 000 mkw. w nowych parkach handlowych

Nowe handlowe koncepty mają powstać w Pobiedziskach, Złocieńcu i w Chełmży. Deweloperem projektów jest firma PKB Inwest Budowa, która wspólnie ze Scallier przygotowała już wcześniej park handlowy w Pleszewie oraz realizuje parki we Wrocławiu i w Pyrzycach. Kolejne trzy obiekty mają zostać otwarte w 2024 roku. 

Nieruchomości w Chełmży i Złocieńcu to duże obiekty o powierzchni przekraczającej 10 000 mkw. GLA każdy i regionalnej sile oddziaływania. Projekt w Pobiedziskach, o powierzchni wynajmowalnej ponad 6 000 mkw., z założenia jest obiektem lokalnym mającym zaspokajać w możliwie największym stopniu potrzeby lokalnych społeczności. 

Scallier, w ramach współpracy z PKB Inwest Budowa, odpowiada za pozyskanie lokalizacji, wynajem, zarządzanie oraz sprzedaż gotowych, w pełni skomercjalizowanych obiektów. Lokując parki handlowe opieramy się na naszym wieloletnim doświadczeniu w zarządzaniu takimi obiektami w tym, w zarządzaniu wynajmem. Szukamy lokalizacji, które z jednej strony wpiszą się w jakościowe i ilościowe potrzeby najemców czyli głównie polskich i międzynarodowych sieci handlowych oraz zaspokoją potrzeby zakupowe mieszkańców” - mówi Bartosz Nowak, Partner Zarządzający Scallier. “Rozpoczęliśmy już komercjalizację nowych obiektów i spodziewamy się zawarcia umów jeszcze w tym roku” - podkreśla Bartosz Nowak.

Firma PKB Inwest Budowa rozpocznie realizację parków handlowych w drugiej połowie 2023 roku.

O SCALLIERZESPÓŁPORTFOLIO NIERUCHOMOŚCIGRUNTYAKTUALNOŚCIKONTAKT
Polityka prywatnościCOOKIES
© 2022 Scallier · Wszystkie prawa zastrzeżone