6 października 2022

Scallier powiększa zespół

W ostatnich miesiącach do firmy Scallier dołączyły cztery osoby wzmacniając działy wynajmu i zarządzania nieruchomościami. Wzrost zatrudnienia związany jest ze zwiększeniem liczby projektów prowadzonych przez firmę wynikającym z rosnącego zapotrzebowania na polskim rynku na nowoczesne powierzchnie handlowe mieszczące się w parkach handlowych i innych, mniejszych handlowych formatach. Scallier to asset manager i deweloper nieruchomości specjalizujący się w sektorze handlowym. Firma działa od 2011 roku i rozwija swoją działalność zarówno w Polsce, jak i w innych europejskich krajach dostarczając najwyższej jakości produkty i usługi związane z rozwojem i maksymalizacją wartości aktywów handlowych zarówno na rzecz indywidualnych, jak i korporacyjnych inwestorów. 

Do Scallier dołączyli: 

Anna Wojciechowska jako Senior Leasing Manager wzmocni dział doradztwa i wynajmu powierzchni handlowych. Anna z rynkiem nieruchomości związana jest od ponad 20 lat. Swoje doświadczenie zdobywała m.in. w CREAM Property Advisors jako menedżer ds. leasingu. Współpracowała również z firmą Mallson, Savills oraz Komex (5.10.15.), reprezentując portfolio firmy. Odpowiadała m.in. za takie projekty jak Galeria Madison w Gdańsku, Centrum Handlowe Max w Tarnowie, Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim, Galeria Młyńska w Raciborzu, Centrum OK w Strzegomiu i Wałbrzychu, Galeria Wisła w Płocku, Morski Park Handlowy w Gdańsku, Octava Park w Warszawie, Centrum Haffnera w Sopocie, Park Handlowy Stalchemia w Siedlcach i wiele innych. Anna Wojciechowska jest absolwentką Wydziału Zarządzania w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Anna Wojciechowska

Marta Kaźmierczak jako Real Estate Manager. Marta zdobywała swoje doświadczenie na rynku nieruchomości pracując w sieciach handlowych. Uczestniczyła w procesie inwestycyjnym związanym z rozwojem międzynarodowej grupy handlowej branży spożywczej i DIY w Polsce (Grupy Muszkieterów), jak i ekspansją polskiej sieci branży jubilerskiej, tak w Polsce jak i za granicą. Marta jest absolwentką Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Część studiów realizowała we Włoszech na Uniwersytecie Padewskim (Università degli Studi di Padova). Marta mówi płynnie po angielsku, włosku i francusku. 

Marek Misiek w Scallier pełni funkcję Property Managera. Marek od ponad dwudziestu lat zajmuje się szeroko pojętą gospodarką nieruchomościami, co obejmuje przede wszystkim zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, obsługę techniczną nieruchomości, komercjalizację, koordynację procesów facility managment w zarządzanych obiektach i koordynację projektów fitout'owych. W dotychczasowej karierze był odpowiedzialny między innymi za modernizację nieruchomości komercyjnych oraz za realizację nowych projektów dla inwestorów krajowych i zagranicznych. Marek jest licencjonowanym zarządcą i pośrednikiem w obrocie nieruchomościami. Posiada również uprawnienia SEP z zakresu dozoru instalacji elektrycznych.

Paulina Müller, która na stanowisku Leasing Coordinator uczestniczy w procesie komercjalizacji nowych projektów deweloperskich oraz sprawuje nadzór w zakresie wynajmu nad portfelem istniejących nieruchomości, którymi zarządza Scallier. Paulina doświadczenie zdobywała jako Zarządca Nieruchomości odpowiadając za funkcjonowanie projektów handlowych. Wcześniej pracowała między innymi na rzecz Sierra Balmain. 

O SCALLIERZESPÓŁPORTFOLIO NIERUCHOMOŚCIGRUNTYAKTUALNOŚCIKONTAKT
Polityka prywatnościCOOKIES
© 2022 Scallier · Wszystkie prawa zastrzeżone