Scallier doradzał nabywcy w transakcji pozyskania pasażu handlowego zlokalizowanego w Poznaniu przy ulicy Książęcej. Wśród najemców obiektu znajdują się Pepco, Rossmann, cukiernia Łyskawa, delikatesy Bystry czy sklep z artykułami dziecięcymi Skrzat. Pasaż jest w całości wynajęty. 

W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, m.in. Biedronka oraz obiekty przemysłowe. Inwestycja została wybudowana, jako typowy handlowy pasaż z dużymi przeszklonymi witrynami. Do każdego lokalu prowadzi wejście z zewnętrznego ciągu pieszego, którym można dostać się na parking mieszczący 58 miejsc postojowych.

Pasaż przy ulicy Książęcej idealnie wpisuje się w potrzeby lokalnych społeczności, co czyni z niego bardzo dobry, długoterminowy cel inwestycyjny gwarantujący określoną stopę zwrotu – mówi Bartosz Nowak, Partner Zarządzający z firmy Scallier, której nowy właściciel powierzył również zarządzanie projektem.

***

Scallier sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomości komercyjnych, a także świadczy kompleksowe usługi na rzecz takich nieruchomości. Firma powstała w 2011 roku specjalizuje się w sektorze parków handlowych, regionalnych galerii, pasaży oraz wolnostojących obiektów handlowych. Swoją ofertę dedykuje zarówno inwestorom prywatnym jak i instytucjonalnym.