Pośrednictwo w zakupie/sprzedaży nieruchomości

Świadcząc usługi pośrednictwa pracujemy ze wszystkimi aktywnymi podmiotami na rynku Naszymi Partnerami są zarówno najwięksi gracze rynkowi, jak i lokalni przedsiębiorcy. Dla globalnych inwestorów jesteśmy lokalnym ekspertem. Lokalnym właścicielom zapewniamy międzynarodowych najemców. W Scallier wiemy jak efektywnie sprzedawać i kupować nieruchomości

Rozumiemy cele biznesowe inwestorów

Od lat działamy w Polsce. Pracujemy dla prywatnych inwestorów i dużych funduszy inwestycyjnych, dla właścicieli już posiadających nieruchomości i tych dopiero planujących budowę lub zakup powierzchni z myślą o wynajmie.

Mamy szeroką wiedzę o polskim rynku, a ponieważ prowadzimy wiele projektów skierowanych do tych samych grup najemców, jesteśmy dla nich atrakcyjnym partnerem do współpracy. Nasi eksperci zapewniają klientom szczegółowe informacje o obecnych trendach i prognozy nadchodzących zmian. Rynek zmienia się nieustannie, często gwałtownie, więc oczywistą dla nas kwestią jest uwrażliwianie klientów na te zmiany - pomagamy lepiej wyczuć rynek i wspieramy w szybkim reagowaniu na trendy mające kluczowe znaczenie dla zysku inwestorów.

Komercjalizacja projektów handlowych/galerii

Przygotowujemy opracowania dotyczące powstających obiektów handlowych (parków, pasaży, galerii handlowych). Nasza znajomość zagadnienia jest poparta doświadczeniem i wieloletnimi relacjami z najemcami, w tym najbardziej znanymi sieciami handlowymi i graczami rynkowymi.

Komercjalizację projektów handlowych prowadzimy w sposób kompleksowy jako wyłączny agent.
Proces ten wygląda następująco:

 • Rozpoczynamy współpracę na etapie zakupu gruntu przez klienta, doradzamy przy projektowaniu,
 • Ustalamy tenant-mix (skład najemców, ich ułożenie w obiekcie),
 • Optymalizujemy powierzchnię, tak aby zmaksymalizować obroty najemców, ustalamy wielkości lokali i ich podział,
 • Ofertujemy powierzchnie setkom potencjalnych najemców, a materiały promocyjne przygotowujemy przy współpracy z najlepszymi ekspertami od marketingu,
 • Standardowo, zabezpieczamy co najmniej połowę powierzchni najmu dla projektowanej powierzchni jeszcze przed rozpoczęciem budowy obiektu, co zapewnia bezpieczeństwo inwestycji,
 • Negocjujemy umowy i warunki biznesowe z kolejnymi najemcami, dysponujemy własnym działem prawnym,
 • Umowy optymalizujemy pod kątem przyszłego i efektywnego zarządzania obiektem.

 

Gwarantujemy:

 • Kompleksowe podejście do prowadzenia komercjalizacji obiektu,
 • Sprawdzone rozwiązania wdrażane przez kompetentny zespół,
 • Satysfakcje najemców, która przekłada się na sukces właściciela i samego obiektu,
 • Bezpieczeństwo inwestycji przed rozpoczęciem budowy dzięki pre-lease na odpowiednim poziomie.

 


Pośrednictwo w wynajmie

Wychodzimy z założenia, że dobry wynajem to nieustanne obserwowanie rynkowej pozycji nieruchomości, aby w odpowiednim momencie móc podejmować właściwe kroki mające na celu zapewnienie ciągłości efektywnego wynajmu i bezpieczeństwa prawnego.

Nasze działania zawsze prowadzą do podwyższenia wartości inwestycji i pomagają jej właścicielom uzyskać satysfakcjonującą cenę w momencie sprzedaży. Wartość wynajmu odgrywa równie ważną rolę przy podejmowaniu decyzji o zakupie nieruchomości, kiedy to pomagamy inwestorom obiektywnie oceniać możliwości wynajmu we wskazanej lokalizacji, zoptymalizować działania i umowy najmu pod kątem maksymalizacji zysku lub przeprowadzić gruntowną rekomercjalizację obiektu.