Wojciech Jurga

Wojciech Jurga

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Zarządza inwestycjami, opracowuje i implementuje długoterminowe strategie inwestycyjne dla klientów firmy oraz prowadzi procesy inwestycyjne. Jest doświadczonym managerem i doradza przy złożonych transakcjach kupna lub sprzedaży. Aktualnie rozwija w Rumunii sieć parków handlowych pod marką Funshop Park.

W trakcie przebiegu swojej kariery zawodowej brał udział:

 • w sprzedaży portfeli nieruchomości,
 • rozwoju nowych projektów,
 • w kompleksowej obsłudze transakcji.

W swoim doświadczeniu łączy umiejętności zdobyte zarówno w firmie deweloperskiej i inwestycyjnej jak i z agencji nieruchomości.

W wolnym czasie uprawia sport, podróżuje i uczy się języków obcych.

Bartosz Nowak_Scallier

Bartosz Nowak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Nieruchomościami zarządza tak skutecznie, jak całą firmą. W Scallier odpowiada za:

 • proaktywne zarządzanie majątkiem i maksymalizację wartości zarządzanych nieruchomości komercyjnych,
 • przygotowanie strategii inwestycyjnych i doradztwo inwestorom indywidualnym i instytucjonalnym,
 • optymalizacje nieruchomości i portfeli nieruchomości komercyjnych,
 • strategie komercjalizacji projektów,
 • utrzymywanie relacji z kluczowymi klientami i partnerami biznesowymi w tym także z najemcami oraz innymi interesariuszami,  
 • rozwój biznesu.

Doświadczenie zdobywał zarządzając portfelem zróżnicowanych nieruchomości handlowych dla prywatnych i instytucjonalnych inwestorów.

Jest autorem znanego w branży, specjalistycznego opracowania pt. „Zarządzanie Nieruchomościami Handlowymi” Warszawa, 2014. Prywatnie dumny ojciec, entuzjasta campingu, miłośnik dobrego jedzenia i wina.

Adrian Aleman

Adrian Aleman

DYREKTOR DS. ROZWOJU

Adrian koordynuje funkcjonowanie naszego biura w Rumunii. Wykorzystuje przy tym swoje wieloletnie doświadczenie związane z rozwojem powierzchni handlowych.

Adrian doświadczenie zdobywał w jednej z najszybciej rozwijających się sieci handlowych w Rumunii. Jest odpowiedzialny za wybór lokalizacji dla naszych parków handlowych oraz negocjacje związane z ich realizacją: odpowiada za każdy aspekt związany z budową obiektów i dostarczenie możliwie najwyższej jakości powierzchni handlowych.

Prywatnie ojciec dwóch pięknych córek. Wolny czas spędza z rodziną i przyjaciółmi.

monika-szulc@1x

Monika Szulc-Rzepka

DYREKTOR DS. WYNAJMU

Odpowiada za komercjalizację obiektów i zapewnienie im właściwego tenant-mixu. Ściśle współpracuje z wiodącymi sieciami handlowymi starając się znaleźć wspólny mianownik między ich i wynajmującego oczekiwaniami. a Efektywnie negocjuje umowy najmu, sprawnie formułuje zapisy i klauzule zabezpieczające strony transakcji.Dba o to, aby portfel nieruchomości był zawsze wypełniony najemcami i przynosił oczekiwane zyski.

Zajmuje się również analizą nowych lokalizacji pod inwestycje oraz opiniuje ich opłacalność Opracowuje foldery reklamowe obiektów handlowych. W swojej karierze zajmowała się wynajmem i sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i komercyjnych, w których została specjalistką.

Prywatnie uwielbia długie rowerowe wycieczki, a od niedawna odkrywa także uroki długodystansowego biegania.

lukasz-biezynski@1x

Łukasz Bieżyński

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

W firmie Scallier odpowiedzialny jest za zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Do jego codziennych zadań należy bieżąca obsługa nieruchomości pod względem technicznym, obsługa najemców oraz sprawna współpraca z podwykonawcami.

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności gospodarka nieruchomościami i doradztwo majątkowe. Od 9 lat w branży zarządzania. Posiada licencje zawodowe zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami.

Głównym zamiłowaniem i sposobem na spędzanie wolnego czasu jest sport, a przede wszystkim gry zespołowe. Lubi czytać kryminały oraz interesuje się polityką i geografią.

Ilona Marcinkowska-Słoma

KOORDYNATOR DS. ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

Koordynuje prace firmy w zakresie zarządzania nieruchomościami. Do jej zadań należą obsługa kont bankowych, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem nieruchomości a także sporządzanie oraz prowadzenie budżetów nieruchomości. Współpracuje z księgowością oraz sporządza raporty dotyczące spraw finansowych.

W zakresie inwestycyjnym odpowiedzialna jest za koordynacje prowadzenia transakcji oraz przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Do jej obowiązków należy również przygotowywanie analiz finansowo-ekonomicznych, pozwalających ocenić opłacalność inwestycji.

Czas wolny poświęca na zagłębianie tematów dotyczących poradnictwa społecznego oraz sporty dające poczuć dreszczyk adrenaliny.

julia-rybicka@1x

Julia Rybicka

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I ADMINISTRACJI

Do jej zadań należy administrowanie umowami najmu wyznaczonych obiektów handlowych, wykonywanie rozliczeń finansowych w zakresie: czynszu, opłat eksploatacyjnych, mediów i wystawienie faktur. Ściśle współpracuje z działami księgowymi klientów oraz sporządza raporty z wykonywanej działalności.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kocha muzykę i aktywny tryb życia. Większość czasu spędza na spacerach i w siłowni.

Beatrice Grecu

Beatrice Grecu

ASYSTENT

Beatrice odpowiada za administrację naszego rumuńskiego biura. Współpracując blisko z Partnerami i działem księgowości dba o obieg dokumentów oraz każdy administracyjny detal funkcjonowania biura.

Prywatnie dumna mama oraz miłośniczka literatury.

O nas

Kompleksowa
Obsługa nieruchomości dla wybranych

Świadczone usługi dedykujemy:

 • inwestorom instytucjonalnym poszukującym lokalnych wyspecjalizowanych partnerów
 • indywidualnym inwestorom prywatnym pragnącym przeznaczyć nadwyżki kapitałowe na pasywne, dobrze zarabiające inwestycje
 • firmom zarządzającym majątkami rodzinnymi chcącym zainwestować część kapitałów w dochodowe i bezpieczne przedsięwzięcia

Doskonała
Znajomość rynku

W Scallier zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości komercyjnych. Od wielu lat realizujemy inwestycje w nieruchomości handlowe, prowadzimy efektywną komercjalizację i rekomercjalizację pasaży, galerii, parków oraz wolnostojących obiektów handlowych. Aktualnie zarządzamy 54 nieruchomościami wartymi około pół miliarda złotych zlokalizowanymi na terenie wszystkich 16 województw Polski.
ico-paperclip
UCZCIWOŚĆ
Codziennie inwestujemy i zarządzamy powierzonym nam majątkiem, dlatego uczciwość i przejrzyste procedury działania zawsze są dla nas priorytetem.
ico-chart
SKUTECZNOŚĆ
Świadomi tego, że rynek ocenia nas wyłącznie przez pryzmat osiągnięć i precyzję naszych opinii, podejmujmy jedynie dobrze przemyślane i skuteczne działania.
ico-crossed-arrows
ELASTYCZNOŚĆ
Dzięki strukturze pozbawionej korporacyjnego gorsetu nasz zespół działa szybko i potrafi w każdym wymiarze dopasować się do postawionego przed nim zadania.