Firma Scallier pośredniczyła przy wynajmie 715 mkw. powierzchni handlowej mieszczącej się w Grona Park. Najemcą powierzchni jest firma Hecht Polska należąca do czeskiej firmy Hecht Motors s.r.o., która w zielonogórskim Parku otworzy sklep sieci własnej. Scallier odpowiada za całościowe zarządzanie Grona Park dbając o maksymalizację jego wartości w imieniu właściciela: spółki zależnej od firmy Vantage Development notowanej na warszawskiej Giełdzie Papierów Wartościowych. 

Grona Park to kompaktowy obiekt handlowy o powierzchni 2800 mkw., który do użytku został oddany w 2014 roku. Firma Scallier zajmuje się zarządzaniem obiektem dbając o jego stan techniczny oraz koordynując wynajem powierzchni.

***

Scallier sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomości komercyjnych, a także świadczy kompleksowe usługi na rzecz takich nieruchomości. Firma powstała w 2011 roku specjalizuje się w sektorze parków handlowych, regionalnych galerii, pasaży oraz wolnostojących obiektów handlowych. Swoją ofertę dedykuje zarówno inwestorom prywatnym jak i instytucjonalnym.