Ponadprzeciętny zwrot z inwestycji

W Scallier inwestujemy w nieruchomości handlowe na każdym etapie ich realizacji. Prowadzimy zarówno projekty zakładające inwestowanie w grunt, zarówno jak i inwestowanie w nieruchomości gotowe do zagospodarowania na cele handlowe. Uczestniczymy w procesach zakupu wynajętych długoterminowo pawilonów handlowych, parków handlowych czy galerii.

Budując portfele nieruchomości dopasujemy strategię i stopień ryzyka do oczekiwań inwestorów. Prowadzimy zróżnicowane projekty, do których zachęcamy do inwestowania zarówno w średnim jak i długim terminie. Z nami możliwe są wszystkie opcje.

Scallier = wiedza + sprawność działania

Wierzymy, że tylko wiedza i rynkowe doświadczenie firmy doradczej gwarantują inwestorowi realne i osiągalne zyski.

Niewątpliwą zaletą usług doradztwa inwestycyjnego Scallier jest dogłębna znajomość obszaru biznesowego, w którym działamy. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w kompleksowej obsłudze wolnostojących obiektów handlowych, pasaży, parków i galerii handlowych.

Rynkowa wiedza i sprawność operacyjna zawsze wyróżniały Scallier
i przez lata działalności firmy przyczyniły się do jej dynamicznego rozwoju. Zawsze oferujemy inwestorom szczere, rynkowe i obiektywne podejście oraz partnerską współpracę w atmosferze wzajemnego zaufania.

chart_smart

76 lat

suma doświadczenia zawodowego kluczowych pracowników Scallier

Informacja - skarb inwestora
Scallier - źródło informacji

Inwestorom, którzy dzięki nam mają dostęp do informacji, pomagamy dostrzec realne możliwości rozwoju i skorzystać z nich w najbardziej właściwym momencie.

Inwestujemy skutecznie, ponieważ jesteśmy praktykami. Zajmujemy się każdym aspektem funkcjonujących nieruchomości - zarządzaniem nieruchomościami, ich komercjalizacją, czy analizą rynku Dostarczamy inwestorom zawsze aktualne dane, których wartość odgrywa kluczową rolę przy podejmowaniu właściwych decyzji.

Znamy rynkowe trendy, na co dzień pracujemy z największymi graczami rynkowymi i lokalnymi przedsiębiorcami, co umożliwia nam jeszcze bardziej kompleksowe spojrzenie na interesujący inwestorów obszar rynku.

Naszą mocną stroną jest szczere i realne podejście do procesu inwestycyjnego oraz wiedza o rynku połączona ze sprawnością operacyjną i doświadczeniem transakcyjnym.