Scallier pośredniczył w transakcji nabycia nowego pasażu handlowego zlokalizowanego w Poznaniu przy ul. Książęcej. Obiekt jest skomercjalizowany w 100%.

Nowy pasaż handlowy, który trafił do portfela prywatnego inwestora zlokalizowany jest w południowej części Poznania. Bezpośredni dostęp do obiektu możliwy jest zarówno od ul. Faszynowej, jak i Książęcej. W sąsiedztwie nieruchomości znajduje się zabudowa mieszkaniowa wielorodzinna, jednorodzinna, obiekty handlowo-usługowe, m.in. Biedronka oraz obiekty przemysłowe.

nwestycja zrealizowana została w formie typowego pasażu handlowego z dużymi przeszklonymi witrynami. Wejście do każdego lokalu możliwe jest z ciągu pieszego sąsiadującego z oświetlonym parkingiem, na którym przewidziano 58 miejsc postojowych.
Obiekt skomercjalizowany jest w 100%. Wśród najemców znajdują się: Pepco, Rossmann, artykuły dziecięce Skrzat, optyk, cukiernia Łyskawa oraz delikatesy mięsne Bystry.
W procesie zakupu inwestycji właścicielowi doradzali eksperci z firmy Scallier. Od dnia zakupu Scallier przejął obiekt w zarządzanie w imieniu nowego właściciela.

Scallier sp. z o.o. prowadzi działalność w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomości handlowych, a także świadczy kompleksowe usługi na rzecz takich nieruchomości. Firma powstała w 2011 roku specjalizuje się w sektorze parków handlowych, regionalnych galerii, pasaży oraz wolnostojących obiektów handlowych. Swoją ofertę dedykuje zarówno inwestorom prywatnym jak i instytucjonalnym.

 

 Wizualizacja Parku Handlowego w Poznaniu przy ul. Książęcej

Wizualizacja Parku Handlowego w Poznaniu przy ul. Książęcej