Consulting

Doradzamy klientom w całym zakresie usług związanych z nieruchomościami handlowymi

Inwestycje w nieruchomości handlowe, ich budowa, kupno i sprzedaż, kompleksowe zarządzanie najmem, wynajem, komercjalizacja i rekomercjalizacją, zarządzanie majątkiem, nieruchomościami, zarządzanie techniczne, koordynacja najemców i optymalizacja kosztów – nasi eksperci służą klientom swoją wiedzą. Wiemy, na co warto zwrócić uwagę, znamy praktyczne szczegóły każdej dziedziny, w której doradzamy.

Znamy lokalne realia i światowe standardy, co pomaga nam w opracowaniu najlepszych rozwiązań dla klientów

Fundamentem naszych usług doradczych jest praktyczna znajomość rynku

Nasze rekomendacje zawsze są poparte wiedzą, którą zdobyliśmy przez lata, zarówno działając na polskim rynku nieruchomości handlowych, jak i współpracując z międzynarodowymi inwestorami i partnerami sieciowymi. Dokonujemy wielu transakcji, po każdej ze stron. Bierzemy udział w złożonych projektach inwestycyjnych i kompleksowo obsługując je, wciąż aktualizujemy nasze doświadczenie i zdobywamy nowe umiejętności. Zmieniamy się wraz z rynkiem.

Nasz wielozadaniowy zespół łączy jedno – branżowe doświadczenie

Każdy z ekspertów Scallier, oprócz specjalizacji w swojej wąskiej dziedzinie, ma szeroki wgląd w całą branżę nieruchomości handlowych i doświadczenie na tym polu. Analitycy, zarządcy, specjaliści od finansów i prawa, skuteczni negocjatorzy i skrupulatni księgowi. Ich wiedza jest do dyspozycji klientów Scallier.

 

services-doradztwo-circle

Kluczowe kontakty:

person-wjurga

Wojciech Jurga

Partner Zarządzający

+48 61 8974 790