O nas

W Scallier zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości handlowych w Polsce. Oferujemy klientom niezwykle szeroki zakres usług, skrojonych na miarę ich indywidualnych potrzeb. Prowadzimy doradztwo inwestycyjne, zarządzamy nieruchomościami oraz najmem, wykonujemy obiektywne wyceny i całościowo prowadzimy złożone projekty inwestycyjne.

Pracujemy dla pojedynczych, prywatnych, jak i instytucjonalnych inwestorów z całego świata, stawiając sobie zawsze na pierwszym miejscu zysk, komfort i bezpieczeństwo ich inwestycji. Przez lata wyspecjalizowaliśmy się w polskim sektorze wolnostojących obiektów handlowych, parków i lokalnych centrów handlowych. Jesteśmy na tym polu prawdziwymi ekspertami, a z naszą rynkową opinią liczą się zarówno inwestorzy jak i partnerzy.

Uczciwe i długoterminowe podejście oraz nieoceniona wiedza o rynku i operacyjna sprawność to fundamenty, na których opiera się zaufanie klientów do usług Scallier. Zarządzamy ich nieruchomościami wartymi setki milionów złotych.

Zespół

IMG_7383 (4)

Wojciech Jurga

Partner Zarządzający

Jako partner zarządzający skupia się na biznesowym rozwoju Scallier i codziennym zarządzaniu firmą. Jest również doświadczonym managerem inwestycyjnym i doradza klientom przy transakcjach kupna lub sprzedaży, jak i pełni również rolę konsultanta w wielu różnych projektach.

W trakcie przebiegu swojej kariery zawodowej wielokrotnie brał udział w sprzedaży pakietowej nieruchomości, rozwoju nowych projektów oraz w kompleksowej obsłudze transakcji wynajmu oraz kupna. W swoim doświadczeniu łączy umiejętności zdobyte zarówno w firmie deweloperskiej i inwestycyjnej jak i z agencji nieruchomości.

W wolnym czasie uprawia sport, podróżuje i uczy się języków obcych.

IMG_7445-crop (2)

Bartosz Nowak

Partner Zarządzający

Nieruchomościami zarządza tak skutecznie, jak całą firmą. W Scallier odpowiada za rozwój długoterminowych strategii zarządzania majątkiem oraz projektami klientów, dopilnowując każdego najdrobniejszego szczegółu. Przewodzi zespołom zarządzania majątkiem i komercjalizacji.

Doświadczenie zdobywał zarządzając portfelem zróżnicowanych nieruchomości handlowych dla prywatnych inwestorów. Jest autorem znanego w branży, specjalistycznego opracowania pt. „Zarządzanie Nieruchomościami Handlowymi” Warszawa, 2014.

Prywatnie dumny ojciec, snowboarder i cervesario.

ania zdj (2)

Anna Jurga

Pełnomocnik Zarządu

Pracuje w Scallier od 2011 roku. W firmie jest prawą ręką zarządu i sprawuje nadzór nad działem HR, zarządza marketingiem i działem finansowym firmy. Za cel uznaje stały sukcesywny rozwój firmy i dbałość o jakość świadczonych usług.

Lubi fotografię, a także ku niezrozumieniu wielu osób, pasjonuje się obyczajami i wydarzeniami z okresu PRL.

Karolina Szóstak

Karolina Szóstak

Koordynator Transakcji

W Scallier współtworzy Dział Inwestycji na stanowisku Koordynatora Transakcji w zakresie przygotowania nieruchomości do sprzedaży i przeprowadzania transakcji. Do jej obowiązków należy przygotowanie dokumentów, prezentacji, ofert nieruchomości, a także analiz finansowo-ekonomicznych, pozwalających ocenić opłacalność inwestycji. Poza tym koordynuje cały proces inwestycji doprowadzając do jego sfinalizowania, mając szczególnie na uwadze interes klienta.

Usatysfakcjonowana wykonywaną pracą, gdyż jej zdaniem trudno znaleźć drugą branżę tak interdyscyplinarną, łączącą wiedzę biznesową, prawniczą i budowlaną.

Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu; wiedza zdobyta podczas studiów dała jej dobre podstawy merytoryczne do wykonywania swojej dzisiejszej pracy.

Pasjonatka aktywnego trybu życia, lubiąca biegać, jeździć rowerem oraz spędzać czas na siłowni. Fanka piłki nożnej i miłośniczka wszelkich sportów.

Monika Szulc

Monika Szulc

Menedżer ds. Wynajmu

Odpowiada za komercjalizację obiektów i zapewnienie im właściwego tenant-mixu. Ściśle współpracuje z wiodącymi sieciami handlowymi starając się znaleźć wspólny mianownik między ich oczekiwaniami, a reprezentowanego inwestora. Efektywnie negocjuje umowy najmu, sprawnie formułuje zapisy i klauzule zabezpieczające strony transakcji.

Współpracując z działem zarządzania, dba o to, aby portfel nieruchomości klientów był zawsze wypełniony najemcami i przynosił oczekiwane zyski.

Zajmuje się również analizą nowych lokalizacji pod inwestycje oraz opiniuje ich opłacalność Opracowuje foldery reklamowe obiektów handlowych. W swojej karierze zajmowała się wynajmem i sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i komercyjnych, w których została specjalistką.

Prywatnie uwielbia długie rowerowe wycieczki, a od niedawna odkrywa także uroki długodystansowego biegania.

Piotr Mazur (2)

Piotr Mazur

Zarządca Nieruchomości

Jego codziennym wyzwaniem jest znajdywanie rozwiązań wszystkich problemów technicznych i organizacyjnych w obsługiwanych przez Scallier nieruchomościach. Często można spotkać go „w terenie”, ponieważ to on utrzymuje bezpośredni kontakt z obsługą obiektów i serwisantami.

W branży nieruchomości pracuje od 2010 roku, do zespołu wniósł swoją żelazną systematyczność, dokładność i „wielofunkcyjność”.

Po pracy doskonali swoje umiejętności z zakresu technologii informatycznych, wędruje po górach, uprawia sporty i bawi się z wnukami.

12

Tomasz Piasecki

Zarządca Nieruchomości

W Scallier odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami klientów, współpracuje z najemcami i nadzoruje prace firm obsługujących nieruchomości.

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Facility Managment. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe uzupełnił o studia na uczelni w  College of North West London na kierunku Mechanical Manufacturing.

W branży technicznej pracuje od 2001 r. Swoją karierę zawodową rozpoczął pracując dla takich sieci jak: Adam’s Mark Hotel, Hilton, Wyndham, Holiday Inn, Sheraton, Cairn Hotel Group, Accor. W roku 2014 jako Dyrektor Techniczny na lotnisku Krakow Airport  Balice   odegrał kluczową rolę w otwarciu obiektu Hotelowego Hilton Garden Inn w okresie preopening. Zdobyte doświadczenie przekłada się na wysoką efektywność pracy jako Zarządcy Nieruchomości.

Przez długi czas  był również nauczycielem  szkolnym i akademickim oraz  z pasją trenował Taekwondo Olimpijskie, aktualnie również robi to z dużym zamiłowaniem, ale już amatorsko.

Ilona Marcinkowska-Słoma

Ilona Marcinkowska-Słoma

Koordynator ds. Zarządzania Nieruchomościami

Jej zadaniem jest przede wszystkim koordynacja całego Działu Zarządzania. Do jej zadań należą głównie obsługa kont bankowych, spraw związanych z ubezpieczeniem budynków a także prowadzenie budżetów nieruchomości. Poza tym współpracuje z biurami rachunkowymi klientów oraz sporządza raporty dotyczące spraw finansowych nieruchomości.

Czas wolny poświęca na sporty dające poczuć dreszczyk adrenaliny. Ponadto, lubi zagłębiać się w tajniki psychologii oraz fryzjerstwa.

Małgorzata Hałupka

Małgorzata Hałupka

Specjalista ds. Rozliczeń

Zajmuje się obsługą finansową nieruchomości. Do jej zadań należy: kontakt z najemcami, fakturowanie i rozliczanie najemców, windykacja oraz prowadzenie budżetów nieruchomości, jednocześnie na bieżąco współpracuje z Działem Księgowości klientów.

Lubi aktywny wypoczynek rowerowy oraz wędrówki po górach. Poza tym interesuje się teatrem, polityką i filmem.

Julia Rybicka

Julia Rybicka

Asystentka Zarządu

Jest osobą pierwszego kontaktu, odpowiada na pytania intersantów oraz przyjmuje gości i klientów. Zajmuje się obsługą biura i reprezentuje firmę na zewnątrz. Komunikatywność, multifunkcyjność i dobra organizacja pracy to jej główne atuty.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu.
Kocha muzykę i aktywny tryb życia. Większość czasu spędza na spacerach i siłowni. Interesuje się wizażem i modą. Dzięki jej korzeniom daleki wschód jest coraz bliżej.

Anna Zielińska

Anna Zielińska

Pracownik Administracyjno-biurowy

Odpowiedzialna za codzienne prace administracyjne. Do jej głównych obowiązków należy organizacja spraw biurowych, prowadzenie dokumentacji, archiwizowanie i przetwarzanie danych, aktualizacja tradycyjnych oraz elektronicznych baz danych.

Jest osobą rzetelną, sumienną z zaangażowaniem wykonującą powierzone jej zadania. W wolnym czasie spełniona matka, animatorka zabaw dla dzieci oraz melomanka.

Wizja i misja

Wizja

Dla prywatnych i instytucjonalnych inwestorów pragniemy być liderem rynku w dziedzinie obsługi nieruchomości handlowych w Polsce

Misja

Naszą misją jest zapewnianie klientom usług powodujących stabilny wzrost wartości ich inwestycji

Nasze wartości

icon1

Uczciwość

Codziennie inwestujemy i zarządzamy powierzonym nam majątkiem naszych klientów, dlatego uczciwość i przejrzyste procedury działania stoją u nas zawsze na pierwszym miejscu.

icon2

Skuteczność

Świadomi tego, że rynek ocenia nas wyłącznie przez pryzmat osiągnięć i precyzję naszych opinii, podejmujmy jedynie dobrze przemyślane działania, a kiedy działamy, robimy to skutecznie

icon3

Elastyczność

Dzięki strukturze pozbawionej korporacyjnego gorsetu nasz zespół działa szybko i potrafi w każdym wymiarze dopasować się do postawionego przed nim zadania

Scallier w liczbach:

Posiadamy lokale na wynajem we wszystkich 16 województwach

Portfolio zarządzanych nieruchomości wzrosło w ostatnich 12 miesiącach o 22%.

Pracujemy na nieruchomościach położonych w 35 miastach

Nadzorując zarządzanie nieruchomości naszych klientów pokonujemy miesięcznie ponad 15 000 km

Aktualnie komercjalizujemy powstającą nową powierzchnię handlową o łącznej wielkości ponad 25.000m2

Nasi partnerzy

partner partner-neonet partner-pepco partner-polomarket partner-rtveuroagd

Media

Znajdź nas na LinkedIn:

Zobacz nasz profil na LinkedIn