wojciech-jurga@1x

Wojciech Jurga

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Zarządza inwestycjami, opracowuje i implementuje długoterminowe strategie inwestycyjne dla klientów firmy oraz prowadzi procesy inwestycyjne. Jest doświadczonym managerem i doradza przy złożonych transakcjach kupna lub sprzedaży.

W trakcie przebiegu swojej kariery zawodowej brał udział w sprzedaży pakietowej nieruchomości, rozwoju nowych projektów oraz w kompleksowej obsłudze transakcji. W swoim doświadczeniu łączy umiejętności zdobyte zarówno w firmie deweloperskiej i inwestycyjnej jak i z agencji nieruchomości.

W wolnym czasie uprawia sport, podróżuje i uczy się języków obcych.

bartosz-nowak@1x

Bartosz Nowak

PARTNER ZARZĄDZAJĄCY

Nieruchomościami zarządza tak skutecznie, jak całą firmą. W Scallier odpowiada za prowadzenie aktywnego zarządzania majątkiem, realizuje złożone projekty dodające wartość nieruchomościom, dopilnowując każdego najdrobniejszego szczegółu.

Doświadczenie zdobywał zarządzając portfelem zróżnicowanych nieruchomości handlowych dla prywatnych inwestorów. Jest autorem znanego w branży, specjalistycznego opracowania pt. „Zarządzanie Nieruchomościami Handlowymi” Warszawa, 2014.

Prywatnie dumny ojciec, snowboarder i cervesario.

img-anna

Anna Jurga

PEŁNOMOCNIK ZARZĄDU

Jest prawą ręką zarządu i sprawuje nadzór nad działem HR, zarządza marketingiem i działem finansowym firmy. Za cel uznaje stały sukcesywny rozwój firmy i dbałość o jakość świadczonych usług.
Lubi fotografię, a także ku niezrozumieniu wielu osób, pasjonuje się obyczajami i wydarzeniami z okresu PRL.

monika-szulc@1x

Monika Szulc

MENEDŻER DS. WYNAJMU

Odpowiada za komercjalizację obiektów i zapewnienie im właściwego tenant-mixu. Ściśle współpracuje z wiodącymi sieciami handlowymi starając się znaleźć wspólny mianownik między ich i wynajmującego oczekiwaniami. a Efektywnie negocjuje umowy najmu, sprawnie formułuje zapisy i klauzule zabezpieczające strony transakcji.Dba o to, aby portfel nieruchomości był zawsze wypełniony najemcami i przynosił oczekiwane zyski.

Zajmuje się również analizą nowych lokalizacji pod inwestycje oraz opiniuje ich opłacalność Opracowuje foldery reklamowe obiektów handlowych. W swojej karierze zajmowała się wynajmem i sprzedażą nieruchomości mieszkaniowych, biurowych i komercyjnych, w których została specjalistką.

Prywatnie uwielbia długie rowerowe wycieczki, a od niedawna odkrywa także uroki długodystansowego biegania.

ilona-marcinkowska-sloma@1x

Ilona Marcinkowska-Słoma

KOORDYNATOR DS. ZARZĄDZANIA NIERUCHOMOŚCIAMI

Koordynuje prace firmy w zakresie zarządzania nieruchomościami. Do jej zadań należą obsługa kont bankowych, prowadzenie spraw związanych z ubezpieczeniem nieruchomości a także sporządzanie oraz prowadzenie budżetów nieruchomości. Współpracuje z księgowością oraz sporządza raporty dotyczące spraw finansowych.

W zakresie inwestycyjnym odpowiedzialna jest za koordynacje prowadzenia transakcji oraz przygotowywanie nieruchomości do sprzedaży. Do jej obowiązków należy również przygotowywanie analiz finansowo-ekonomicznych, pozwalających ocenić opłacalność inwestycji.

Czas wolny poświęca na zagłębianie tematów dotyczących poradnictwa społecznego oraz sporty dające poczuć dreszczyk adrenaliny.

piotr-mazur@1x

Piotr Mazur

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

Jego codziennym wyzwaniem jest znajdywanie rozwiązań wszystkich problemów technicznych i organizacyjnych w obsługiwanych przez Scallier nieruchomościach. Często można spotkać go „w terenie”, ponieważ to on utrzymuje bezpośredni kontakt z obsługą obiektów i serwisantami.

W branży nieruchomości pracuje od 2010 roku, do zespołu wniósł swoją żelazną systematyczność, dokładność i wielofunkcyjność.

Po pracy doskonali swoje umiejętności z zakresu technologii informatycznych, wędruje po górach, uprawia sporty i bawi się z wnukami.

img-tomasz

Tomasz Piasecki

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

W Scallier odpowiedzialny za zarządzanie nieruchomościami klientów, współpracuje z najemcami i nadzoruje prace firm obsługujących nieruchomości.
Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie oraz Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie o specjalności Facility Managment. Swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe uzupełnił o studia na uczelni w College of North West London na kierunku Mechanical Manufacturing.

W branży technicznej pracuje od 2001 r. Swoją karierę zawodową rozpoczął pracując dla takich sieci jak: Adam’s Mark Hotel, Hilton, Wyndham, Holiday Inn, Sheraton, Cairn Hotel Group, Accor. W roku 2014 jako Dyrektor Techniczny na lotnisku Krakow Airport Balice odegrał kluczową rolę w otwarciu obiektu Hotelowego Hilton Garden Inn w okresie preopening. Zdobyte doświadczenie przekłada się na wysoką efektywność pracy jako Zarządcy Nieruchomości.

Przez długi czas był również nauczycielem szkolnym i akademickim oraz z pasją trenował Taekwondo Olimpijskie, aktualnie również robi to z dużym zamiłowaniem, ale już amatorsko.

lukasz-biezynski@1x

Łukasz Bieżyński

ZARZĄDCA NIERUCHOMOŚCI

W firmie Scallier odpowiedzialny jest za zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi. Do jego codziennych zadań należy bieżąca obsługa nieruchomości pod względem technicznym, obsługa najemców oraz sprawna współpraca z podwykonawcami.

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie o specjalności gospodarka nieruchomościami i doradztwo majątkowe. Od 9 lat w branży zarządzania. Posiada licencje zawodowe zarządcy nieruchomości i pośrednika w obrocie nieruchomościami.
Głównym zamiłowaniem i sposobem na spędzanie wolnego czasu jest sport, a przede wszystkim gry zespołowe. Lubi czytać kryminały oraz interesuje się polityką i geografią.

julia-rybicka@1x

Julia Rybicka

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ I ADMINISTRACJI

Do jej zadań należy administrowanie umowami najmu wyznaczonych obiektów handlowych, wykonywanie rozliczeń finansowych w zakresie: czynszu, opłat eksploatacyjnych, mediów i wystawienie faktur. Ściśle współpracuje z działami księgowymi klientów oraz sporządza raporty z wykonywanej działalności.

Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Kocha muzykę i aktywny tryb życia. Większość czasu spędza na spacerach i w siłowni.

malgorzata-halupka@1x

Małgorzata Hałupka

SPECJALISTA DS. ROZLICZEŃ

Zajmuje się obsługą finansową nieruchomości. Do jej zadań należy: kontakt z najemcami, fakturowanie i rozliczanie najemców, windykacja oraz prowadzenie budżetów nieruchomości, jednocześnie na bieżąco współpracuje z księgowością.

Lubi aktywny wypoczynek rowerowy oraz wędrówki po górach. Poza tym interesuje się teatrem, polityką i filmem.

O nas

Kompleksowa
Obsługa nieruchomości dla wybranych

Świadczone usługi dedykujemy:

  • inwestorom instytucjonalnym poszukującym lokalnych wyspecjalizowanych partnerów
  • indywidualnym inwestorom prywatnym pragnącym przeznaczyć nadwyżki kapitałowe na pasywne, dobrze zarabiające inwestycje
  • firmom zarządzającym majątkami rodzinnymi chcącym zainwestować część kapitałów w dochodowe i bezpieczne przedsięwzięcia

Doskonała
Znajomość rynku

W Scallier zajmujemy się kompleksową obsługą nieruchomości komercyjnych. Od wielu lat realizujemy inwestycje w nieruchomości handlowe, prowadzimy efektywną komercjalizację i rekomercjalizację pasaży, galerii, parków oraz wolnostojących obiektów handlowych. Aktualnie zarządzamy 54 nieruchomościami wartymi około pół miliarda złotych zlokalizowanymi na terenie wszystkich 16 województw Polski.
ico-paperclip
UCZCIWOŚĆ
Codziennie inwestujemy i zarządzamy powierzonym nam majątkiem, dlatego uczciwość i przejrzyste procedury działania zawsze są dla nas priorytetem.
ico-chart
SKUTECZNOŚĆ
Świadomi tego, że rynek ocenia nas wyłącznie przez pryzmat osiągnięć i precyzję naszych opinii, podejmujmy jedynie dobrze przemyślane i skuteczne działania.
ico-crossed-arrows
ELASTYCZNOŚĆ
Dzięki strukturze pozbawionej korporacyjnego gorsetu nasz zespół działa szybko i potrafi w każdym wymiarze dopasować się do postawionego przed nim zadania.