Firma Scallier zarządca obiektu Grona Park w Zielonej Górze doprowadziła do wynajęcia lokalu dla firmy Hecht Polska zajmującej się sprzedażą sprzętu ogrodniczego.

Umowa pomiędzy Hecht Polska – polską spółką należącą do czeskiej firmy Hecht Motors s.r.o., a wynajmującym podpisana została 14.czerwca. Najemca obejmie powierzchnię 715m2 i będzie to jego jeden z pierwszych sklepów sieci własnej.

Lokal dla firmy Hecht był ostatnią dostępną powierzchnią w obiekcie Grona Park. Wcześniej Scallier doprowadził do wynajęcia mniejszych lokali dla najemców takich jak Selene Materace oraz sklep zoologiczny, którzy zajęli odpowiednio 170 m2 oraz 140 m2, a także do powiększenia obecnego tam sklepu sieci KIK. Tym samym zarządzany przez Scallier obiekt jest pełni wynajęty.

Grona Park to obiekt należący do spółki zależnej od Vantage Development – wrocławskiego dewelopera, notowanego na warszawskiej giełdzie. Obiekt handlowy ma powierzchnię 2800m2 i został oddany do użytku w 2014 roku. Firma Scallier zajmuje się kompleksową obsługą tej nieruchomości w imieniu właściciela.

Scallier prowadzi działalność w zakresie zarządzania inwestycjami w branży nieruchomości handlowych, a także świadczy kompleksowe usługi na rzecz takich nieruchomości. Firma powstała w 2011 roku specjalizuje się w sektorze parków handlowych, regionalnych galerii, pasaży oraz wolnostojących obiektów handlowych. Swoją ofertę dedykuje zarówno inwestorom prywatnym jak i instytucjonalnym