Zielona Góra- Grona Park

GRONA PARK ZIELONA GÓRA

Park Handlowy Grona Park to nowoczesny obiekt handlowy z dodatkowym budynkiem biurowym, zaprojektowany z myślą o połączeniu funkcji handlu, usług oraz biur.

Inwestycja mieści się na terenie o powierzchni 1,1234 hektara. Mocną stroną lokalizacji nieruchomości jest jej dostępność. Kierunek głównego wjazdu prowadzi od ulicy Wiejskiej oraz Alei Wojska Polskiego, która stanowi jedną z najważniejszych dróg lokalnych. Dostępność terenu inwestycji dodatkowo wzmocni blisko położone, planowane skrzyżowanie ul. Zjednoczenia z ul. Trasy Aglomeracyjnej. Trasa ta ma na celu odciążenie ruchu na ulicy Bohaterów Westerplatte, a budowa ronda na skrzyżowaniu z ulicą Zjednoczenia zwiększy  ruch w pobliżu Grona Park.

Głównym najemcom obiektu jest  supermarket Piotr i Paweł, którego lokal zajmuje przeszło 1.000 m2 powierzchni. Inni najemcy to sklep odzieżowy KIK,  Kolporter – dystrybutor prasy i towarów FMCG oraz  Telepizza.

Blisko połowę zrealizowanego w ramach Grona Park biurowca zajęła firma Multisoft S.A. oferująca szeroki wachlarz produktów, począwszy od kompleksowego zarządzania firmową infrastrukturą IT, a na zaawansowanych rozwiązaniach monitorujących skończywszy. Kolejną jak i ostatnią część powierzchni biurowej Grona Park zajęła firma Słoneczko Sp. z o.o.

Całkowita powierzchnia kompleksu wynosi 4 tys. m2, z czego 1 tys. przeznaczono pod wynajem biur. Do dyspozycji jest także 88 miejsc parkingowych.

Lokalizacja oferty:

Zielona Góra- Grona Park

Wiejska 2, 65-007 Zielona Góra

Skontaktuj się w sprawie tej oferty:

Monika Szulc

Monika Szulc

Menedżer ds. Wynajmu

+48 603 317 759