Kęty- Park handlowy

PARK HANDLOWY 

Inwestycja zlokalizowana jest w mieszkaniowej części na południu miasta od strony ulicy Kościuszki (stanowiącą Drogę Krajową 52) prowadzącej z centrum do zakładów produkcyjnych Grupy Kęty S.A. Teren inwestycji otoczony jest gęstą zabudową wielo- i jednorodzinną.

Dojazd do projektowanego parku handlowego będzie możliwy z dwóch stron – zarówno od ul. 3-go Maja, gdzie inwestycja przez ulicę graniczyć będzie z istniejącym budynkiem sklepu Lidl, a także od ulicy Żwirki i Wigury.

Wzdłuż inwestycji zapewniony będzie przejazd, tak aby mieszkańcy mogli swobodnie skracając sobie drogę z głównej ulicy miasta do części osiedlowej po drodze zrobić zakupy. Park handlowy umożliwi ruch w obu kierunkach i połączy te dwie ulice.

Park Handlowy Kęty dzięki dogodnemu położeniu miasta na osi komunikacyjnej stanie się zdobędzie zasięg regionalny i stanie się pierwszym miejscem zakupów dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców miasta i gmin ościennych.

Planowana jest inwestycja w formie typowego parku handlowego. Przewidziane są duże przeszklone witryny, wejście do każdego lokalu z zadaszonego ciągu pieszego bezpośrednio sąsiadującego z obszernym i dobrze oświetlonym parkingiem. Liczba miejsc parkingowych wyniesie ok 280. Docelowo powstaną dwa budynki skierowane frontem do siebie wzdłuż osi komunikacyjnej łączącej ulice 3-go Maja oraz Żwirki i Wigury. Oba budynki będą na planie prostokąta, co zapewnia kształtne i przestronne lokale najemców.

Otwarcie obiektu zaplanowane zostało na 5 października 2017 roku.

 

Lokalizacja oferty:

Kęty- Park handlowy

Żwirki i Wigury 19, 32-65 Kęty

Skontaktuj się w sprawie tej oferty:

Monika Szulc

Monika Szulc

Menedżer ds. Wynajmu

+48 603 317 759