Kęty- Park handlowy

PARK HANDLOWY KĘTY

Inwestycja zlokalizowana jest w mieszkaniowej części na południu miasta od strony ulicy Kościuszki (stanowiącą Drogę Krajową 52) prowadzącej z centrum do zakładów produkcyjnych Grupy Kęty S.A. Teren inwestycji otoczony jest gęstą zabudową wielo- i jednorodzinną.

Dojazd do projektowanego parku handlowego możliwy jest z dwóch stron – zarówno od ul. 3-go Maja, gdzie inwestycja przez ulicę graniczy z istniejącym budynkiem sklepu Lidl, a także od ulicy Żwirki i Wigury.

Wzdłuż inwestycji zapewniony jest przejazd, tak aby mieszkańcy mogli swobodnie skracając sobie drogę z głównej ulicy miasta do części osiedlowej po drodze zrobić zakupy. Park handlowy umożliwił ruch w obu kierunkach i połączył te dwie ulice.

Park Handlowy Kęty dzięki dogodnemu położeniu miasta na osi komunikacyjnej zdobył zasięg regionalny i stał  się pierwszym miejscem zakupów dla kilkudziesięciu tysięcy mieszkańców miasta i gmin ościennych.

Inwestycja zrealizowana została w formie typowego parku handlowego. Zainstalowano duże przeszklone witryny, wejście do każdego lokalu możliwe jest z zadaszonego ciągu pieszego bezpośrednio sąsiadującego z obszernym i dobrze oświetlonym parkingiem. Liczba miejsc parkingowych to ok. 280.

Zrealizowano budowę dwóch budynków, które są skierowane są frontem do siebie wzdłuż osi komunikacyjnej łączącej ulice 3-go Maja oraz Żwirki i Wigury.

W budynku A lokale wynajęły następujące sieci handlowe: Intermarche, CCC, Pepco, Martes Sport, Neonet, Textil Market, KIK, Rossmann, Ks Sport.

Natomiast w budynku B: Abra Meble, art. dziecięce Urwis i Świat Zabawek, bielizna Salexi, Optyk oraz kantor.

Park handlowy otwarty został 5 października 2017 roku.

 

Lokalizacja oferty:

Kęty- Park handlowy

Żwirki i Wigury 19, 32-65 Kęty

Skontaktuj się w sprawie tej oferty:

Monika Szulc

Monika Szulc

Menedżer ds. Wynajmu

+48 603 317 759