Łodź- Park Handlowy

PARK HANDLOWY W ŁODZI

 

Inwestor na lokalizację nowego projektu – wybrał tereny osiedli mieszkaniowych południowej Łodzi. Ulica Rzgowska, przy której powstanie Park handlowy jest jednym z najważniejszych w mieście arterii komunikacyjnych łączących centrum miasta z wylotem w kierunku Katowic i Krakowa. Co więcej, południowe okolice Łodzi stały się w ciągu ostatnich kilku lat gęsto zatrudnionym przedmieściem, gdzie przeprowadza się coraz więcej zamożniejszych Łodzian. Jak dotąd nie było dla nich wygodnej i nowoczesnej oferty handlowej – Wielkopolski Fundusz Inwestycyjny „Genesis”  zamierza to zmienić.

Inwestycja planowana jest w miejscu bardzo dobrze rozwiniętym pod względem komunikacji, dzięki temu będzie ona dostępna zarówno dla klienta podróżującym komunikacją miejską jak i własnym środkiem transportu. Całość inwestycji zostanie wpisana w charakter dawnej fabrycznej Łodzi, ze szczególnym nawiązaniem do klimatu mieszczących się niegdyś na terenie nieruchomości dawnych zakładów „Fakora”.

Park handlowy składać się będzie z pasażu handlowego,  osobnego obiektu, w którym działalność handlową prowadzić będzie operator spożywczy oraz restauracji typu fast food.

PODSTAWOWE DANE:

-powierzchnia terenu inwestycji: 1,5 ha
-powierzchnia najmu: 4.610 m2
-ilość miejsc parkingowych:  208

Otwarcie obiektu przewidziane jest na IV kw. 2019 roku.

 

 

Lokalizacja oferty:

Łodź- Park Handlowy

Rzgowska, 90-001 Łódź

Skontaktuj się w sprawie tej oferty:

Monika Szulc

Monika Szulc

Menedżer ds. Wynajmu

+48 603 317 759